ŠKOLA EXPLORE

  • Volá Vaše srdce po opravdovém spojení s Bohem?
  • Toužíte objevit velikost Jeho lásky k Vám?
  • Chcete mu dát svolení proměnit a uzdravit Váš život?
  • Leží Vám na srdci pomoci ostatním tyto věci objevit pro své životy?

Pokud ano, kurz Explore je právě pro Vás.

CO ZNAMENÁ EXPLORE?

EXPLORE (anglické slovo s významem objevovat, prozkoumávat) je dvouletou sérií víkendových kurzů, které křesťanům pomohou projít cestou osobní proměny a získat vše potřebné pro plný život a službu.

Cílem Ellel Ministries je spojovat ve vyučování a ve službě působení Slova a Ducha. Společně zjistíme, že existuje naděje pro problémy, kterým každodenně čelí mnozí z nás - například úzkost, stres, fyzická bolest, emoční vyčerpání, problémy ve vztazích, závislosti a deprese. Také budeme objevovat, co skutečně znamená žít v blízkém vztahu s Bohem a jak pro Něj žít v rámci jeho královské rodiny. 

Absolventi EXPLORE získají nástroje k tomu, aby mohli vést k uzdravení a k učednictví také ostatní. 

PRO KOHO JE EXPLORE? 

EXPLORE JE PRO KAŽDÉHO, KDO

  • touží po bližším, hlubším a smysluplném vztahu s Bohem
  • si je vědom, že v jeho životě existují věci, které mu zabraňují v plném rozvoji 
  • chce porozumět Božímu plánu pro svůj život, aby ho mohl naplňovat
  • chce více porozumět uzdravení, aby byl schopen ho přinášet ostatním.

EXPLORE je pro všechny ve věku 18 až 118 let!
Je určen pro nové křesťany i ty, kteří jimi jsou už desetiletí. Není pro něj potřeba žádné speciální kvalifikace.

JEDINÉ, CO POTŘEBUJETE, JE OTEVŘENÉ SRDCE PRO BOHA.


PROČ ZVOLIT ŠKOLU EXPLORE?

Explore navazuje na tzv. Modular School uzdravení a učednictví, kterou Ellel Ministries vyučovala od roku 1994. Tento kurz probíhal na většině Ellel center po světě a jeho učení změnilo životy tisíce lidí. Škola Explore si ponechala stejné cíle a podobný formát, ale začlenila i nové principy. 

Hlavním cílem Ellel Ministries vždy bude zvěstovat Ježíšovu lásku, která přináší spasení. Jsme přesvědčení, že uzdravení a svobodu je možno nalézt pouze v Něm. 

Modlíme se za to, abyste skrze cestu školou EXPLORE došli ke stejnému poznání a objevili, kým Bůh je, co pro každého z nás udělal a co bude dělat i nadále. Jedině s tímto porozuměním můžeme jít dále ve své službě, sloužit Mu celým srdcem a vidět, jak přichází Jeho království.

JAK PROBÍHÁ JEDNOTLIVÝ VÍKEND/KURZ EXPLORE?

Kurz začíná v pátek 19:30 - 21:00 prvním vyučovacím blokem. Dalších 5 vyučovacích bloků a ostatní části programu probíhají v sobotu 9:00 - 19:45
Čekají nás také chvály a uctívání, příležitosti k osobnímu rozjímání a diskuze ve skupině. 

Součástí každého kurzu je týmem vedená část nazvaná "Setkání s Bohem", což je příležitost osobně reagovat na dané vyučování a v případě potřeby přijmout modlitební službu týmu Ellel Ministries.


Na EXPLORE je skvělé to, že Bůh nepracuje pouze na našich společných setkáních, ale pokračuje i poté. Studijní materiály zahrnují pracovní část s aktivitami, otázkami a citáty z Bible, které Vám pomohou růst a přijímat od Pána i ve Vašem osobním čase.