Kniha HEALING THROUGH CREATIVITY

11.12.2023

Nabízíme ke koupi anglickou verzi knihy Fiony Horrobin HEALING THROUGH CREATIVITY, A Bridge from the Head to the Heart, How simple creativity can bring deepp healing from our Creator - 750 Kč

Prostřednictvím tvořivosti se Bůh hluboce spojuje s naším nitrem. Dotýká se srdce a proměňuje život.

V první části této knihy Fiona Horrobin vypráví příběh, jak tyto úžasné pravdy objevila. Zjistila, že použití kreativity na cestě uzdravení přináší skutečnou naději a průlom i těm nejvíce zraněným. Tvořivé vyjádření doprovázené modlitbou, společným uctíváním a sdílením biblické pravdy má moc lidi vysvobodit z vězení hlubokých zranění, ran a bolesti.

Druhá část je pokladnicí praktických informací a tipů. Ukazuje mnoho různých způsobů, jak tvořivost zapojit do hledání uzdravení. Přináší velmi praktický návod, jak ji použít na vlastní cestě i jak ji používat při vedení druhých k osobní svobodě.

Bohatě ilustrované stránky přinášejí úžasné příběhy těch, kteří skrze tvořivost došli zásadního uzdravení. Kniha v pevné vazbě je vytištěna v plných barvách a obsahuje přes 175 fotografií.

Knihu prodáváme v anglickém jazyce. Pro objednávku pište na info.cz@ellel.org

Cena 750 Kč plus poštovné 79 Kč (posíláme přes Zásilkovnu). Zásilky odesíláme vždy ve čtvrtek následující po dni Vaší objednávky. Možné také osobní vyzvednutí zdarma v průběhu víkendu školy Explore v Praze.